Teleteksti
Teleteksti TV

​Audi, BMW apo Mercedes – kush është më i mirë?

​audi,-bmw-apo-mercedes-–-kush-eshte-me-i-mire?

Carwow ka nominuar Audi A8, BMW Series 7 dhe Mercedes S-Class dhe po kërkon një përgjigje për pyetjen:

Kush është më i mirë?

Një artikull shumë i rëndësishëm në këtë krahasim është çmimi, dhe besoni apo jo, BMW është më e lira këtu, ndërsa Mercedes S-Class është më e shtrenjta.

Sa i përket dizajnit të jashtëm, Mercedes mori vlerësimet më të mira, ndërsa gjërat ndërlikohen me pjesën e brendshme, dhe pastaj kemi anën teknologjike dhe dinamikën e vozitjes.

Loading...

Tjera nga rubrika

Nëse do të kishit blerë Bitcoin për $1,000 para 10 vitesh, sa para do të kishit sot?

Teleteksti

​Volkswagen ID.4, vetura më e shitur elektrike për muajin prill në Norvegji

Teleteksti

​Trump dënon vendimin e Facebook për suspendimin e llogarisë së tij në rrjetin social

Teleteksti

Apple Maps më në fund shënon emrat e qyteteve të Kosovës në gjuhën shqipe

Teleteksti

Vendimi për të mbyllur llogarinë e Trump nga Facebook do të rishqyrtohet me 5 maj

Teleteksti

​Top 10 makinat elektrike më të kërkuara

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë