Teleteksti
Jetë

19-vjeçarja postim prekës për shoqen pas aksidentit: Pse unë shpëtova dhe ti jo

19-vjecarja-postim-prekes-per-shoqen-pas-aksidentit:-pse-une-shpetova-dhe-ti-jo

19-vjeçarja postim prekës për shoqen pas aksidentit.

Deni Doku, vajza 19-vjeçare që po drejtonte automjetin tip Smart pas përplasjes së të cilit humbi jetën mikesha e saj, ka publikuar një mesazh prekës bashkë me foton e viktimës. Ajo thotë se nuk e pranon dot humbjen e saj dhe lidhjen e tyre nuk mund ta ndajë as ajo natë e zezë kur ndodhi aksidenti.

“Nuk e di nga t’ja nis dhe si t’flas për këtë person kaq të rëndësishëm për mua. Motra ime. Nuk e pranoj dot humbjen tënde . Me duket sikur po më pret në shtepi ashtu siç më prisje ti gjithmonë! Alida Ti je pranë meje , Ti do jesh gjithmonë pjesë e shpirtit tim. Pjesë e zemrës time e trupit tim . Je e pandashme , je pranë meje .

Gjithmonë do të mbetesh e tillë Alida ime, asgjë s’mund te na ndaje as ajo nate e zezë, as fati tmerrues, as ajo skëterrë që më tronditi fort. Asgjë. Je këtu me mua. U prefsh nëpaqe shpirt i bardhë. Jeta ime është e jotja dhe është mbyllur aty ku u përfundua e jotja. Lujla më e bukur e parajsës , të dua”, shkruan ajo.

Loading...

Më pas ajo ka ndarë edhe një foto të 22-vjeçares ku shkruan se nuk e kupton pse ajo duhet të shpëtonte dhe mikesha e saj jo.

Ngjarja tragjike ndodhi mbrëmjen e djeshme në rrugën “Demokracia” në Kamëz. 22-vjeçarja ndërroi jetë në spital si pasojë e plagëve ndërsa 19-vjeçarja që ishte në timon është vënë në pranga.

Tjera nga rubrika

Urgjentisht dërgojeni te mjeku fëmijën nëse merr frymë kështu

Teleteksti

Studimi thotë se maskat plastike nuk iu mbrojnë nga Covid-19

Teleteksti

Vaksina e Oksfordit është e sigurtë dhe efikase – do të ketë ndikim të madh në pandeminë e COVID-19

Teleteksti

Cilat janë efektet anësore të vaksinës Pfizer BioNTech?

Teleteksti

Kur ndihet ndikimi i vaksinës kundër koronavirusit? Flet eksperti italian

Teleteksti

Shkencëtarët zbulojnë shenjat më të rënda të koronavirusit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë