Teleteksti
Sport

A do ta arrijnë gjermanët përmbysjen e madhe – publikohen formacionet PSG-Bayern

a-do-ta-arrijne-gjermanet-permbysjen-e-madhe-–-publikohen-formacionet-psg-bayern

Paris Saint-Germain dhe Bayern Munich do të zhvillojnë ndeshjen e dytë çerekfinale në Ligën e Kampionëve, transmeton Sinjali Sport.

Ndeshja e parë mes dy skuadrave është mbyllur me rezultat 3-2 në të mirë të PSG-së.

Një orë përpara ndeshjes, janë mësuar edhe formacionet zyrtare:

PSG: Navas – Dagba, Danilo, Kimpembe, Diallo – Gueye, Paredes – Di Maria, Neymar, Draxler – Mbappé

Loading...

Bayern Munich: Neuer – Pavard, Boateng, Hernández, Davies – Kimmich, Alaba – Sané, Müller, Coman – Choupo-Moting. /Gazeta Sinjali Sporti/

Tjera nga rubrika

Man City e feston titullin me një rekord në Premierligë

Teleteksti

Low së shpejti pritet ta marrë drejtimin e skuadrës së madhe turke

Teleteksti

Real Madridi po përgatit një ofertë për Lautaro Martinezin

Teleteksti

Aguero zyrtarizon kalimin tek Barcelona pas finales së Champions Leagues

Teleteksti

Lewandowski nuk e lëshon kësaj radhe ‘Këpucën e Artë’

Teleteksti

Lingard zgjidhet lojtari më i mirë i muajit në Premierligë, Steve Bruce merr çmimin e trajnerit të muajit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë