Teleteksti
Vip/Kultura

A e keni ditur sa vite diferencë ka Gëzimja me Hamzën?

a-e-keni-ditur-sa-vite-diference-ka-gezimja-me-hamzen?

Gëzimja tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo është reja e Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E pyetur se sa vite diferencë ka me burrin e saj, ajo u përgjigj se ka 3 vite diferencë./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Learta lajmërohet nga vendi i punës, është mbushur e tëra më dukat

Teleteksti

Melisa ka disa fjalë për Andin pasi ai u shfaq në videoklipin e këngëtares kosovare

Teleteksti

Vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit po duket si ‘loçkë’ e vërtetë sot

Teleteksti

Elita Rudi mbulohet për Ramazan, shikoni si po duket

Teleteksti

A po rikthehet si konkurrente në “Përputhen”, Tea jep përgjigjen që askush nuk e priste

Teleteksti

Mevlani ia shpreh publikisht dashurinë, ky është reagimi i Ledianës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë