Teleteksti
Vip/Kultura

A ka bërë seks Atdheu me Antonelën, tregon ai

a-ka-bere-seks-atdheu-me-antonelen,-tregon-ai

Del e vërteta

Emisionin e sotëm konkurrentë të Përputhen u janë përgjigjur pyetjeve të publikut.

Pyetja më ngacmuese i ishte drejtuar Atdheut: A ke bërë seks me Antonelën?

Sapo pyetja u shfaq në ekran, u shoqërua me të qeshura nga konkurrentët.

Loading...

Dhe përgjigja e Atdheut ishte: “Po jua them troç që jo”.

Tjera nga rubrika

Një mama seksi si Arbenita Ismaili

Teleteksti

Vjollca Haxhiu shokon me dukjen – sa shumë qenka plakur

Teleteksti

Mozzik-ut nuk do t’i pëlqejë veprimi i fundit i Loredanës

Teleteksti

Tea nuk i ndahet këtij djaloshit – tani ka shkuar edhe në Dubai me të

Teleteksti

Xhemi Shehu e konfirmon se përse është mami më e bukur shqiptare

Teleteksti

Si ka mundësi që kaq bukur është veshur nusja e Elvis Naçit për Bajram

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë