Teleteksti
Sport

A ka kërkuar Isco largimin nga Reali? Ja çka thotë Zidane

a-ka-kerkuar-isco-largimin-nga-reali?-ja-cka-thote-zidane

A ka kërkuar Isco largimin nga Reali?

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane s’ka pranuar të flas për mesfushorin Isco.

Spanjolli thuhet se ka kërkuar nga klubi ta lejojë të largohet në afatin dimëror, përcjellë lajmi.

Mirëpo, përgjigja e teknikut francez ishte se Isco është pjesë e klubit madrilen.

Loading...

“Asgjë. Nuk do flasim çfarë ndodh brenda klubit. Isco është në klub dhe kjo është”, u shpreh ai.

Ndeshja e radhës për Realin është kundër Inter Milanit në Ligën e Kampionëve.

Tjera nga rubrika

Dzeko flet pas shërimit nga koronavirusi

Teleteksti

Reali merr lajmin e keq para ndeshjes me Interit

Teleteksti

Vdes kapiteni legjendar i Man Utd

Teleteksti

Giroud befason me klubin e ri

Teleteksti

Ylli i madh afër rinovimit të kontratës me Romën

Teleteksti

Thellohet kriza te Juventusi, lëndohet edhe ky lojtar

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë