Teleteksti
Vip/Kultura

Adelina rregullohet për të dalë në qytet, por çudit të gjithë me këtë detaj

adelina-rregullohet-per-te-dale-ne-qytet,-por-cudit-te-gjithe-me-kete-detaj

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Sot, aj ka postuar një foto u shet se ëstë rregulluar për të dalë në qytet. E në këtë është padyshim trupi në top-formë i Adeinës ai që mori gjithë vëmendjen.

Loading...

Duket se Adelina kujdeset shumë për veten pavarësisht se ëstë bërë nënë./ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus

Teleteksti

Emocionohet Sara, publikon këtë kujtim me Ledrin

Teleteksti

Rona Nishliu bëhet nënë për herë të dytë

Teleteksti

Majlinda ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

Teleteksti

Duda Balje sapo doli nga frizerja, kaq mirë po i rri frizura dhe grimi i rëndë

Teleteksti

Kaq shumë e duan njëra-tjetrën, Kaltrina publikon pamjet më të bukura të dy vajzave të saj

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë