Teleteksti
Vip/Kultura

Adelina vjen në Prishtinë, befason me paraqitjen e saj

adelina-vjen-ne-prishtine,-befason-me-paraqitjen-e-saj

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Loading...

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka vizituar Prishtinën. E veshur me një maicë portokalli dhe me flokë të kapura, syzat e mëdha të Adelinës bien në sy. /ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Vajza e madhe e Shyhretes grimohet vetë, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

Teleteksti

Gresa shkon për vizitë tek Shkurta, shikoni çka bëjnë nënë e bijë

Teleteksti

Vëllai i saj feston ditëlindjen, Yllka vjen me surprizën me të bukur

Teleteksti

Qëndresa shfaqet mes luleve, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Teleteksti

Pajtesa vishet në minifund, mahnit me pamjen pas lindjes

Teleteksti

‘Transformohet’ Fifi, nuk do t’ju besoni syve si po duket pas dobësimit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë