Teleteksti
Vip/Kultura

Afrona bëhet kaçurrele, do ta ‘çmend’ Bleron me këtë pamje

afrona-behet-kacurrele,-do-ta-‘cmend’-bleron-me-kete-pamje

Afrona Dika është padyshim një ndër më të përfolurat në publik.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Loading...

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Së fundi ajo përmes një fotografie ka treguar se ka bërë flokët dredha-dredha.

E me këtë pamje duket se ajo do ta shkrijë Bleron./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Vajza e madhe e Shyhretes grimohet vetë, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

Teleteksti

Gresa shkon për vizitë tek Shkurta, shikoni çka bëjnë nënë e bijë

Teleteksti

Vëllai i saj feston ditëlindjen, Yllka vjen me surprizën me të bukur

Teleteksti

Qëndresa shfaqet mes luleve, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Teleteksti

Pajtesa vishet në minifund, mahnit me pamjen pas lindjes

Teleteksti

‘Transformohet’ Fifi, nuk do t’ju besoni syve si po duket pas dobësimit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë