Teleteksti
Vip/Kultura

Afronës nuk i bën përshtypjes 28 Nëntori, ja si është veshur sot

afrones-nuk-i-ben-pershtypjes-28-nentori,-ja-si-eshte-veshur-sot

Ja si është veshur sot.

Përderisa rrjetet sociale janë mbushur kuq e zi, një gjë e tillë nuk ka ndodh të bashkëshortja e Bleros.

Afrona nuk është shfaqur e veshur kuq e zi apo me ndonjë veshje kombëtare, përkundrazi ajo i ka bërë mix ngjyrat, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka dalë në darkë me shoqërinë tek sa mori vëmendje shumë veshja e saj, pasi që të gjithë e prisnin pak më unike sot.

Loading...

Sidoqoftë ajo nuk po duket keq, veç se jo simbolike për datën më të rëndësishme të të gjithë shqiptarëve.

Tjera nga rubrika

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus

Teleteksti

Emocionohet Sara, publikon këtë kujtim me Ledrin

Teleteksti

Adelina rregullohet për të dalë në qytet, por çudit të gjithë me këtë detaj

Teleteksti

Rona Nishliu bëhet nënë për herë të dytë

Teleteksti

Majlinda ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

Teleteksti

Duda Balje sapo doli nga frizerja, kaq mirë po i rri frizura dhe grimi i rëndë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë