Teleteksti
Lajme

Ahmeti: Mos gaboni me i prek njerëzit pse ju shajnë

ahmeti:-mos-gaboni-me-i-prek-njerezit-pse-ju-shajne

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar për arrestimin e aktivistit të VV-së nga policët dhe truprojat e Presidentit Hashim Thaçi.

Ahmeti po thotë se reagimi i tij s’ka të bëjë me parti apo përkrahje për dikë

Loading...

Ahmeti ka shkruar në Facebook se njëjtë do ta mbronte edhe Thaçin nga brutaliteti policor.

Postimi i plotë:

Ska të bëj me parti e as përkrahje për dikënd. Thjeshtë, edhe Hashimin do ta mbroja nga brutaliteti policor për shkak të një fjalë goje.

Për më shumë, Veronin e njoh se ka qenë vullnetar në çdo fushatë timen. Pa marr parasysh bindjeve, mos gaboni mi prek njerëzit pse ju shajnë.

Mos i ngulfatni njerëzit pse nuk pajtohen me juve pa marr parasysh se kush jeni. Mos i shtini policinë në betejat e juaja të inateve personale. Sepse Veronat nuk ju kanë faj.

Loading...

Tjera nga rubrika

Nga këto komuna janë të infektuarit e konfirmuar sonte, prinë Prishtina me 81 raste

Teleteksti.com

Edhe dy të vdekur, shkon në 8 numri i viktimave vetëm të shtunën

Teleteksti.com

Alarmante: 178 persona të infektuar me koronavirus, 50 te sheruar

Teleteksti.com

Sot 6 të vdekur nga koronavirusi, Osmani: Ditë e rëndë për Kosovën – ngushëllime familjeve

Teleteksti.com

John Bolton: Shkëmbimi i territoreve nuk ishte ide e imja, e kërkuan liderët e Kosovës dhe Serbisë

Teleteksti.com

19 persona kandidojnë për pozitën e Avokatit të Popullit

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë