Teleteksti
Lajme

Aksioni i Policisë në Karaçevë, edhe Rashit Qalaj po e përcjell nga afër

aksioni-i-policise-ne-karaceve,-edhe-rashit-qalaj-po-e-percjell-nga-afer

Edhe Rashit Qalaj ndodhet në Karaçevë, përcjell nga afër aksionin e Policisë.

Drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj ndodhet në Karaçevë, ku po zhvillohet një aksion kundër kri’mit të organizua.

I pari i Policisë është duke përcjellë nga afër aksionin e Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës qe po zhvillohet në Karaçevë.

Raportohet se ka dhjetëra persona të prangoset.

Loading...

Tjera nga rubrika

Deputeti nga komuniteti egjiptian: Qeveria dhe MASHT-i dështuan në ofrimin e mësimit online për komunitetet

Teleteksti

Deputeti i VV-së: LDK-ja nuk e votoi ditën memoriale të egjiptianeve si festë zyrtare

Teleteksti

Osmani i përgjigjet Fatmir Sejdiut: Pse nuk e merr guximin të tregojë si e mashtroi Thaçi

Teleteksti.com

Mësohet se a do të mund të tërheqin 10-përqindëshin e Trustit kosovarët në diasporë

Teleteksti.com

Thaçi flet për Asociacionin: Çdo lëvizje nga korniza e tij nënkupton Republikë Srpska brenda Kosovës

Teleteksti.com

Bajram Gecaj me ironi i përçon mesazh Albin Kurtit

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Aksioni i Policisë në Karaçevë, edhe Rashit Qalaj po e përcjell nga afër

nga Teleteksti.com koha e leximit: <1 min