Teleteksti
Vip/Kultura

Ana merr vendimin që akush nuk e priste, e braktis emisionin “Përputhen”

ana-merr-vendimin-qe-akush-nuk-e-priste,-e-braktis-emisionin-“perputhen”

Ana e “Përputhen” ka marrë një vendin që askush nuk e priste.

24 vjeçarja Ana u largua nga studio emisionin e të premtës pas takimit të Fatjonit dhe Melisës, takim ky që u shoqërua me puthje e përqafime.

Por ajo nuk ka pranuar të kthehet në emision këtë të hënë.

Episodin e kaluar Ana tha se ka mbajtur shënim të gjitha pyetjet që Fatjoni kishte kohë që dëshironte një përgjigje.

Loading...

Por kur produksioni lajmëroi se koha ishte e pamjaftueshme për leximin e përgjigjeve, duke shtuar se kjo gjë do të bëhet në një moment të dytë, ajo u largua.

Para se të braktiste studion ajo goditi me shuplakë Fatjonin dhe u largua tepër e mërzitur.

Moderatorja Bora Zemani, lajmëroi se Ana nuk ka pranuar të flasë, e për momentin nuk dëshiron të jetë e pranishme në emisionin e dashurisë.

Tjera nga rubrika

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus

Teleteksti

Emocionohet Sara, publikon këtë kujtim me Ledrin

Teleteksti

Adelina rregullohet për të dalë në qytet, por çudit të gjithë me këtë detaj

Teleteksti

Rona Nishliu bëhet nënë për herë të dytë

Teleteksti

Majlinda ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

Teleteksti

Duda Balje sapo doli nga frizerja, kaq mirë po i rri frizura dhe grimi i rëndë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë