Teleteksti
Vip/Kultura

Arbenita e tepron me grimin gjatë qëndrimit në karnatinë

arbenita-e-tepron-me-grimin-gjate-qendrimit-ne-karnatine

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Loading...

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të provokoj me imazhet e publikuara, modelja ka ndarë një imazh së fundmi ku tërheq vëmendjen me grimin e saj gjatë qëndrimit në karatin.

Arbenit e ka teptuar me grimin e bërë gjatë qëndrimit në karantinë. /ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Me fustan të zi e të ngushtë, Adelina ekspozon linjat e saj bombastike

Teleteksti

Egzona pranon një dhuratë shumë të veҫantë për tre fëmijët e saj, do ta dëshironte secila nënë

Teleteksti

Arta Nitaj shfaqet me një stil krejt ndryshe, do të befasoheni kur ta shihni

Teleteksti

Blerona na prezanton me fustanin e radhës në trupin e saj si peshk

Teleteksti

Kunata e Motrave Mustafa ka dal me shoqe, por shikoni në ҫfarë gjendje i ka flokët

Teleteksti

Ҫika e Shkurtës nuk gatuan vet, na tregon se ҫka po ha për darkë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë