Teleteksti
Vip/Kultura

Arbenita e tepron me grimin gjatë qëndrimit në karnatinë

arbenita-e-tepron-me-grimin-gjate-qendrimit-ne-karnatine

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të provokoj me imazhet e publikuara, modelja ka ndarë një imazh së fundmi ku tërheq vëmendjen me grimin e saj gjatë qëndrimit në karatin.

Loading...

Arbenit e ka teptuar me grimin e bërë gjatë qëndrimit në karantinë. /ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus

Teleteksti

Emocionohet Sara, publikon këtë kujtim me Ledrin

Teleteksti

Adelina rregullohet për të dalë në qytet, por çudit të gjithë me këtë detaj

Teleteksti

Rona Nishliu bëhet nënë për herë të dytë

Teleteksti

Majlinda ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

Teleteksti

Duda Balje sapo doli nga frizerja, kaq mirë po i rri frizura dhe grimi i rëndë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë