Teleteksti
Vip/Kultura

Ariana vishet firmato edhe në plazh, befason me pamjen e fundit

ariana-vishet-firmato-edhe-ne-plazh,-befason-me-pamjen-e-fundit

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për veshjet e saj gjithmonë një hap me trendet e mëdha botërore, shkruan ORAinfo.

Loading...

Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Kohëve të fundit ajo me Ermalin dhe vajza t e saj po i kalojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi.

E veshja e saj është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Vajza e madhe e Shyhretes grimohet vetë, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

Teleteksti

Gresa shkon për vizitë tek Shkurta, shikoni çka bëjnë nënë e bijë

Teleteksti

Vëllai i saj feston ditëlindjen, Yllka vjen me surprizën me të bukur

Teleteksti

Qëndresa shfaqet mes luleve, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Teleteksti

Pajtesa vishet në minifund, mahnit me pamjen pas lindjes

Teleteksti

‘Transformohet’ Fifi, nuk do t’ju besoni syve si po duket pas dobësimit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë