Teleteksti
Sport

Aro Muric vjen me mesazh pas superparaqitjes së tij në Greqi

aro-muric-vjen-me-mesazh-pas-superparaqitjes-se-tij-ne-greqi

Dje Kosova është përballur me kombëtaren e Greqisë.

Njëri prej lojtarëve më të mirë të Kosovës, Arijanet Muriqi në ndeshjen e djeshme, ku priti një penallti dhe disa topa të tjerë

Portieri kosovar ioshte në një formë të jashtëzakonshme mbrëmë, pas disa kritikave që kishin ardhur për të, sidomos pasi ishte parë me dy femra në hotelin ku po qëndronte Kombëtarja e Kosovës.
E për këtë ai nuk ka shkruar shumë, përpos një fjalë.

“Emocione”, ka shkruar shkurt ai.

Loading...

Aro për momentin është huazuar në skuadrën spanjolle Girona nga Manchester City.

Tjera nga rubrika

“Lojtarët e Barcelonës duhet të përshtaten me Lionel Messin”

Teleteksti

Për pesë dekada, kjo gjë nuk ka ndodhur në Premierligë

Teleteksti

Rrethi i parë i Kupës së Kosovës, hidhet shorti

Teleteksti

Ylli i Arsenalit në ecurinë më të dobët në gjashtë vitet e fundit

Teleteksti

Bonucci në rrezik për ndeshjen kundër Barcelonës

Teleteksti

De Jong zbulon këshillat që i dha Koeman

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë