Teleteksti
Vip/Kultura

Arta ‘ndez’ rrjetin, shfaqet tejet provokuese nga plazhi

arta-‘ndez’-rrjetin,-shfaqet-tejet-provokuese-nga-plazhi

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Loading...

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Ajo këtë kohë po i kalon pushimet në bregdetin shqiptar.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet tejet tërheqëse dhe duket se i ka lënë ndjekësit pa fjalë me këtë paraqitje./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Vajza e madhe e Shyhretes grimohet vetë, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

Teleteksti

Gresa shkon për vizitë tek Shkurta, shikoni çka bëjnë nënë e bijë

Teleteksti

Vëllai i saj feston ditëlindjen, Yllka vjen me surprizën me të bukur

Teleteksti

Qëndresa shfaqet mes luleve, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

Teleteksti

Pajtesa vishet në minifund, mahnit me pamjen pas lindjes

Teleteksti

‘Transformohet’ Fifi, nuk do t’ju besoni syve si po duket pas dobësimit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë