Teleteksti
Vip/Kultura

Arta Nitaj shfaqet me një stil krejt ndryshe, do të befasoheni kur ta shihni

arta-nitaj-shfaqet-me-nje-stil-krejt-ndryshe,-do-te-befasoheni-kur-ta-shihni

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Loading...

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Në foton e fundit si rrallëherë ajo është shfaqur me stil sportiv dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

I pesti u konfirmua, por a do të ketë sezon të gjashtë “La Casa de Papel”?

Teleteksti

Arta ‘ndez’ rrjetin, shfaqet tejet provokuese nga plazhi

Teleteksti

Liberta vishet me fustan krejt me pika-pika, mahnitë me pamjen

Teleteksti

Adelina vjen në Prishtinë, befason me paraqitjen e saj

Teleteksti

Ariana vishet firmato edhe në plazh, befason me pamjen e fundit

Teleteksti

Afrona bëhet kaçurrele, do ta ‘çmend’ Bleron me këtë pamje

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë