Teleteksti
Sport

Barazimi me Villarrealin, vjen reagimi i Zidane

barazimi-me-villarrealin,-vjen-reagimi-i-zidane

Zidane thotë se merituan më shumë.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane nuk është ndarë i kënaqur me barazimin ndaj Villarrealit.

Reali nuk arriti të fitojë më shumë se një pikë në udhëtim të Villarreali, ndeshje që përfundoi me rezultat 1 – 1, përcjellë lajmi.

Tekniku francez e sheh këtë ndeshje si dy pikë të humbura dhe mendon se merituan fitore.

Loading...

“Merituam shumë më shumë sonte. Kemi humbur dy pikë”.

“Lojtarët duhet përgëzuar për punën e bërë. Rezultati me shqetëson në krahasim me punën e tyre”, u shpreh ai.

Ndeshja e radhës për Realin është kundër Inter Milanit në Ligën e Kampionëve.

Tjera nga rubrika

Real Madrid pëson disfatë befasuese nga Alaves

Teleteksti

PSG barazon me Bordeaux

Teleteksti

Coutinho – Juventus, ndodh e papritura

Teleteksti

Pas barazimit, vjen reagimi i Pirlos

Teleteksti

Urimi i Adnan Jonuzajt për Ditën e Flamurit

Teleteksti

Përfundon me barazim loja e parë e Rooneyt si menaxher i skuadrës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë