Teleteksti
Sport

Bayern – Schalke, ndodh e papritura në ndeshje

bayern-–-schalke,-ndodh-e-papritura-ne-ndeshje

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Bayernit dhe Schalkes.

Serge Gnabry ka kompletuar het-trikun sonte në Allianz Arena.

Ish sulmuesi i Arsenalit shënoi golin e tretë personal në këtë ndeshje dhe të pestin për skuadrën e tij Bayern, e cila po e deklason Schalken në Bavari sonte.

Ky gol është shënuar në minutën 59-të ndeshjes.

Loading...

Tjera nga rubrika

Samir Ujkani reagon pas paraqitjeve të fundit të Kombëtares

Teleteksti

Barcelona merr këtë vendim për Messin

Teleteksti

Inter i shqetësuar për lëndimin e Sanchez

Teleteksti

Aro Muric vjen me mesazh pas superparaqitjes së tij në Greqi

Teleteksti

Vedat Muriqin, debuton për Lazion kundër Sampdorias

Teleteksti

Maldini në aksion, në janar do ta sjell talentin e madh të mesfushës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Bayern – Schalke, ndodh e papritura në ndeshje

nga Teleteksti koha e leximit: <1 min