Teleteksti
Vip/Kultura

Bearti e konfirmon vet ndarjen nga Tea: Po gjithçka ka marrë fund, nuk dua më drama

bearti-e-konfirmon-vet-ndarjen-nga-tea:-po-gjithcka-ka-marre-fund,-nuk-dua-me-drama

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

Por, duket se shpejt i dhanë fund lidhjes së tyre.

E këtë ndarje e ka konfirmuar sonte Bearti përmes postimit të fundit, ku tha se gjithçka ka marrë fund./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Dua Lipa ‘ngrit’ temperaturat teksa pozon me të brendshme Versace

Teleteksti

Learta lajmërohet nga vendi i punës, është mbushur e tëra më dukat

Teleteksti

Melisa ka disa fjalë për Andin pasi ai u shfaq në videoklipin e këngëtares kosovare

Teleteksti

Vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit po duket si ‘loçkë’ e vërtetë sot

Teleteksti

Elita Rudi mbulohet për Ramazan, shikoni si po duket

Teleteksti

A po rikthehet si konkurrente në “Përputhen”, Tea jep përgjigjen që askush nuk e priste

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë