Teleteksti
Vip/Kultura

Blero befason të gjithë, sapo dha lajmin e madh

blero-befason-te-gjithe,-sapo-dha-lajmin-e-madh

Blero është ndër këngëtarët më të njohur në vendin tonë.

Ai vazhdon të publikoi këngë shumë të bukura, shkruan ORAinfo.

Blero është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotos së fundit ai ka treguar se projekti i ri do të lansohet me 24 shtator./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Majku e merr djalin në shtëpi, ju ‘shkrin’ me këtë imazh

Teleteksti

Labi feston ditëlindjen, Shkurte Gashi vjen me urimin më të veçantë

Teleteksti

Në 14-vjetorin e martesës, Dauti dhe Lola publikojnë foton më të bukur

Teleteksti

Labi sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Teleteksti

Ribashkohen Loredana e Mozzik, kështu shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

Teleteksti

Mbesa e Remzies u bë 7 muajshe, shikoni postimin emocionues të Gëzimes

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Blero befason të gjithë, sapo dha lajmin e madh

nga Teleteksti koha e leximit: <1 min