Teleteksti
Vip/Kultura

Blerona na prezanton me fustanin e radhës në trupin e saj si peshk

blerona-na-prezanton-me-fustanin-e-radhes-ne-trupin-e-saj-si-peshk

Blerona Zeqiri është padyshim një ndër më të përfolurat në publik.

Moderatorja e njohur është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë dhe tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Loading...

Ajo është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan shutë gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

I pesti u konfirmua, por a do të ketë sezon të gjashtë “La Casa de Papel”?

Teleteksti

Arta ‘ndez’ rrjetin, shfaqet tejet provokuese nga plazhi

Teleteksti

Liberta vishet me fustan krejt me pika-pika, mahnitë me pamjen

Teleteksti

Adelina vjen në Prishtinë, befason me paraqitjen e saj

Teleteksti

Ariana vishet firmato edhe në plazh, befason me pamjen e fundit

Teleteksti

Afrona bëhet kaçurrele, do ta ‘çmend’ Bleron me këtë pamje

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë