Teleteksti
Auto&Tech

Çfarë u ndodhi aplikacioneve më të përdorura në të gjithë botën, WhatsApp & Instagram s’funksionuan

cfare-u-ndodhi-aplikacioneve-me-te-perdorura-ne-te-gjithe-boten,-whatsapp-&-instagram-s’funksionuan

Këto aplikacione për disa orë nuk punuan.

Nëse edhe ju jeni përpjekur të dërgoni mesazhe në WhatsApp, por nuk keni arritur ta bëni këtë, nuk jeni vetëm. ËhatsApp ka rënë për disa përdorues në botë.

Por bashkë me të, edhe Instagrami nuk ka funksionuar. Me mijëra njerëz raportuan probleme me shërbimin WhatsApp dhe në Instagram.

Koha kur të gjithë i kthehen Twitterit është koha kur asnjë prej aplikacioneve të tjera nuk punon. Për disa minuta, aplikacionet më të përdorura në të gjithë botën janë bllokuar dhe arsyet ende nuk dihen.

Loading...

Të gjithë përdoruesit i janë kthyer Twitterit, madje edhe duke bërë humor: “Le të shpallim Ditën Ndërkombëtare të Gjumit, meqenëse WhatsApp dhe Instagram nuk punojnë”.

Tjera nga rubrika

Audi njofton për tërheqjen e 150 mijë vetura

Teleteksti

Facebooku dhe Instagrami bien nga sistemi

Teleteksti

Zbulohen risit e Iphone 13, lansohet në shtator

Teleteksti

Çka po ndodh, Messenger, Instagram e WhatsApp bien nga sistemi

Teleteksti

Qiraja në Hënë, a e dini sa do të kushtoj?

Teleteksti

Paralajmërimi i WhatsApp për përdoruesit që nuk pajtohen me politikën e re të privatësisë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë