Teleteksti
Lajme

Cili ishte reagimi i Presidentit Thaҫi për aksionin e Njësisë Speciale të Kosovës në Karaçevë?

cili-ishte-reagimi-i-presidentit-thaҫi-per-aksionin-e-njesise-speciale-te-kosoves-ne-karaceve?

Njësia Speciale e Kosovës ka zhvilluar aksion në Karaçevë.

Përderisa njësitë Speciale të Policisë së Kosovës po zhvillojnë një operacion të madh në Karaçevë të Kamenicës, zonë kjo kufitare mes Kosovës dhe Serbisë, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi e ka injoruar këtë ngjarje duke u marrë me një event sportiv.

Ai është marrë me lojën e vajzave të Kosovës në futboll.

“Vajzat e përfaqësueses së Kosovës në futboll na bënë krenarë me fitoren e radhës në kuadër të eliminatoreve për “Euro 2021” kundër Estonisë. Sukese të mëtejme! #çikatekosovës”. Ka shkruar ai.

Loading...

Ndryshe, në fshatin Karacevë të Kamenicës është duke u zhvilluar një aksion i madh i Policisë, ku mësohet se janë arrestuar 16 persona, në mesin e tyre edhe 8 zyrtarë të policisë së Kosovës.

Tjera nga rubrika

Deputeti nga komuniteti egjiptian: Qeveria dhe MASHT-i dështuan në ofrimin e mësimit online për komunitetet

Teleteksti

Deputeti i VV-së: LDK-ja nuk e votoi ditën memoriale të egjiptianeve si festë zyrtare

Teleteksti

Osmani i përgjigjet Fatmir Sejdiut: Pse nuk e merr guximin të tregojë si e mashtroi Thaçi

Teleteksti.com

Mësohet se a do të mund të tërheqin 10-përqindëshin e Trustit kosovarët në diasporë

Teleteksti.com

Thaçi flet për Asociacionin: Çdo lëvizje nga korniza e tij nënkupton Republikë Srpska brenda Kosovës

Teleteksti.com

Bajram Gecaj me ironi i përçon mesazh Albin Kurtit

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Cili ishte reagimi i Presidentit Thaҫi për aksionin e Njësisë Speciale të Kosovës në Karaçevë?

nga Teleteksti.com koha e leximit: 1 min