Teleteksti
Auto&Tech

Çka po ndodh, Messenger, Instagram e WhatsApp bien nga sistemi

cka-po-ndodh,-messenger,-instagram-e-whatsapp-bien-nga-sistemi

Instagram, WhatsApp dhe Facebook Messenger kanë rënë për përdoruesit në të gjithë botën.

Të tri aplikacionet – të gjitha janë pjesë e kompanisë Facebook dhe ndajnë teknologji të përbashkët – ndaluan së funksionuari të premten pasdite.

Deri më tani, ende nuk ka pasur ndonjë reagim zyrtar prej kompanisë lidhur me arsyen e rënies.

Tjera nga rubrika

Audi njofton për tërheqjen e 150 mijë vetura

Teleteksti

Facebooku dhe Instagrami bien nga sistemi

Teleteksti

Zbulohen risit e Iphone 13, lansohet në shtator

Teleteksti

Çfarë u ndodhi aplikacioneve më të përdorura në të gjithë botën, WhatsApp & Instagram s’funksionuan

Teleteksti

Qiraja në Hënë, a e dini sa do të kushtoj?

Teleteksti

Paralajmërimi i WhatsApp për përdoruesit që nuk pajtohen me politikën e re të privatësisë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë