Teleteksti
Vip/Kultura

Dafina dhe DJ Geek më të dashuruar se kurrë, publikojnë një moment intim

dafina-dhe-dj-geek-me-te-dashuruar-se-kurre,-publikojne-nje-moment-intim

Dafina ndan një çast intim me DJ Geek.

Dafina u shfaq e lumtur në përqafim të partnerit.

Zeqiri po e shijon në maksimum lidhjen me DJ Geek, i cili nuk i ndahet asaj në asnjë moment.

Së fundi, artistja ndau me ndjekësit disa imazhe, në të cilat shihet teksa merrte rreze dielli në përqafim të të dashurit, derisa ai po i dhuronte puthje.

Loading...

Dafina dhe DJ Geek kohë më parë kishin deklaruar se janë ndarë, por tashmë kanë lënë pas çdo mosmarrëveshje.

Kujtojmë se Dafina Zeqiri është duke punuar rreth albumit të ri muzikor “Dafinë moj”, këngët e të cilit pritet të lansohen së shpejti.

“Mos shko”, titullohet projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri në duet me Yll Limanin.

Tjera nga rubrika

Qëndresa tregon dhuratën e bukur që i bëri vajza e saj e vogël

Teleteksti

Jasmin zgjedh të thumbojë keq burrat për këtë 8 Mars

Teleteksti

Shkurte Gashi bën urimin më emocionues për nënën e saj

Teleteksti

Djali dhe Goldi e vizitojnë në punë, Ermira nuk përmbahet në reagimin

Teleteksti

Për 8 Mars, Morena Taraku vjen me postim prekës

Teleteksti

Kaq më fat është Adelina, merr dhuratë super-luksoze nga burri

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë