Teleteksti
Vip/Kultura

Dalin pamjet: Kështu dukej si nuse Mihrija 29 vite më parë

dalin-pamjet:-keshtu-dukej-si-nuse-mihrija-29-vite-me-pare

Mihrija sonte kujton 29 vjetorin e martesës. Ja çfarë nuse dukej.

Mihrija dhe Naimi janë ndër çiftet më të dalluar në showbizin kosovar, ku duket se vetëm po rinohen.

Duke qenë emra të njohur, shumicën e kohës qëndrojnë në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Sot, për ata ka qenë një ditë e rëndësishmë ku çifti kanë festuar 29 vjetorin e martesës.

Loading...

Këto plot 29 vite ata kanë kaluar vetëm ditë të mira me raportin superior që kanë me njëri tjetrin.

Në momentet që i ka ndarë Mihrija shihet që ajo ka qenë një nuse e dalluar dhe shumë e lezetshme.

Theksojmë, dyshja vazhdojnë të jenë të lumtur bashkë me djalin e tyre Platonin.

Tjera nga rubrika

Konsiderohet nusja më e veçantë në Kosovë – kush është Monda?

Teleteksti

Një mama seksi si Arbenita Ismaili

Teleteksti

Vjollca Haxhiu shokon me dukjen – sa shumë qenka plakur

Teleteksti

Mozzik-ut nuk do t’i pëlqejë veprimi i fundit i Loredanës

Teleteksti

Tea nuk i ndahet këtij djaloshit – tani ka shkuar edhe në Dubai me të

Teleteksti

Xhemi Shehu e konfirmon se përse është mami më e bukur shqiptare

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë