Teleteksti
Lajme

Detaje për djegien e veturës së Mefail Bajqinovcit

detaje-per-djegien-e-vetures-se-mefail-bajqinovcit

Policia jep detaje për djegien e veturës së Mefail Bajqinovcit.

Ish-deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovcit i është djegur dje vetura.

Policia e Kosovës ka dhënë detaje përmes raportit 24-orësh rreth këtij rasti.

Këtu thuhet se zjarri ka kapluar dy vetura që ishin të parkuara në rrugën “Nora e Hoti:.

Loading...

“Vikti.mat meshkuj kosovarë kanë informuar se në rrethana të pa njohur në zjarr u janë përfshirë dy veturat e tyre, të cilat ishin të parkuara. Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin. Njëra nga veturat është konfiskuar për ekzaminim të mëtutjeshëm. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Mefail Bajqinovci të hënë ka njoftuar se në momentin kur ka ndezur , automjetin e ka marrë zjarri.

“Sonte rreth orës 18:30 më është djegur vetura dhe kjo ka ndodhur menjëherë pas ndezjes, për fat të mirë para se të merr flakë automjeti, kam arritur të dal. I falenderoj policinë dhe zjarrfikësit për ndërhyrjen”, ka shkruar Bajqinovci.

Tjera nga rubrika

Shefja e kabinetit të Avdullah Hotit s’arrin të bëhet deputete, mori shumë pak vota

Teleteksti.com

E kishte shok klase djalin e Adem Jasharit, gazetari i njohur rrëfen histori nga shkolla

Teleteksti.com

Rastet e reja me koronavirus janë nga këto komuna të Kosovës

Teleteksti.com

Edhe pas 23 vjetëve nga Epopeja e UÇK-së, Kullat e Jasharëve në gjendje të rëndë

Teleteksti.com

Osmani në një organizim me Hotin e Qunin

Teleteksti.com

Lidhja Demokratike e Kosovës më së shumti deputet nga Prishtina dhe Peja

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë