Teleteksti
Bota/Rajoni

Do të habiteni: Ky është djali që i përngjan shumë Vuçiqit

do-te-habiteni:-ky-eshte-djali-qe-i-perngjan-shume-vuciqit

Do t’ju habit sa i përngjan Vuçiqit ky djalë nga Kroacia.

Një djalë i ri kroat është shndërruar në senzacion brenda natës për shkak të ngjashmërisë me Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiq

Mediat serbe raportojnë se Vuciq e ka gjetur “dublerin” e tij, i cili quhet Borna dhe është nga Kroacia.

Madje, djaloshti nga Kroacia i janë shtuar edhe ndjekësit në rrjetet sociale ndërsa në komente disa edhe i japin këshilla se cfarë duhet të bëjë si “President i Serbisë”.

Loading...

Tjera nga rubrika

SHBA’ja do të ndalojë shkarkimin e aplikacioneve TikTok dhe WeChat

Teleteksti

Këto janë rregullat për të udhëtuar në Gjermani

Teleteksti

Fauci jep këshilla se si të mbrohemi nga COVID-19

Teleteksti

Tensionet mes Kinës dhe SHBA-së, çfarë po ndodh mes dy superfuqive botërore

Teleteksti

Rritje e frikshme e rasteve me koronavirus në Gjermani

Teleteksti

Djegia e ambasadës amerikane në Beograd, SHBA i kërkon llogari Serbisë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë