Teleteksti
Vip/Kultura

Dua Lipa ‘ngrit’ temperaturat teksa pozon me të brendshme Versace

dua-lipa-‘ngrit’-temperaturat-teksa-pozon-me-te-brendshme-versace

Ajo dukej e pabesueshme me një fustan mëndafshi

Ajo është mësuar të marrë vëmendje në skenë në ansamble të ndryshme.

Dua Lipa e bëri këtë gjë të martën ndërsa shkoi në Instagram për të ndarë foto ndërsa pozonte me një mantel mëndafshi.

Prodhuesja e hitit New Rules, 25 vjeç, dukej e pabesueshme me një fustan mëndafshi të krijuar nga marka e njohur Versace dhe publikoi imazhe që morën vulën e miratimit nga dizajnerja e njohur Donatella.

Loading...

Seria e imazheve tregonte Dua në veprim, duke lëvizur flokët e saj dhe duke u larguar me një stil jashtëzakonisht joshës dhe seksi.

Pjesa e pasme e fustanit të saj ishte zbukuruar me logon vezulluese Versace. Pronarja e markës Versace, Donatella ishte dukshëm e mahnitur nga imazhet e Duas ndërsa komentonte poshtë me një emotikon zemre dhe flakë.

Tjera nga rubrika

Një mama seksi si Arbenita Ismaili

Teleteksti

Vjollca Haxhiu shokon me dukjen – sa shumë qenka plakur

Teleteksti

Mozzik-ut nuk do t’i pëlqejë veprimi i fundit i Loredanës

Teleteksti

Tea nuk i ndahet këtij djaloshit – tani ka shkuar edhe në Dubai me të

Teleteksti

Xhemi Shehu e konfirmon se përse është mami më e bukur shqiptare

Teleteksti

Si ka mundësi që kaq bukur është veshur nusja e Elvis Naçit për Bajram

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë