Teleteksti
Sport

Dzeko flet pas shërimit nga koronavirusi

dzeko-flet-pas-sherimit-nga-koronavirusi

Edin Dzeko ka folur pas shërimit nga koronavirusi.

Sulmuesi i Romës, Edin Dzko ka thënë se ndihet i lumtur se gjithçka ka mbaruar.

Dzeko rezultoi pozitiv me COVID-19 para dy jave dhe sot doli negativ.

Lojtari për Tuttomercatoëeb tha se ndihet i lumtur se gjithçka mbaroi.

Loading...

“Ndihem mirë dhe jam i lumtur se gjithçka mbaroi”, tha ai.

Këtë edicion, Dzeko ka shënuar tri gola dhe një asistim në shtatë ndeshje në të gjitha garat.

Tjera nga rubrika

Këto janë ekipet që kaluan fazën e grupeve të Europa League

Teleteksti

Real Betis vihet pas lojtarit që dështoi te Arsenal

Teleteksti

Këta janë trajerët më të paguar të Serie A

Teleteksti

Arsenal i pamposhtur, e fiton Grupin B pa asnjë humbje në Europa Ligë

Teleteksti

Sparta Prague – AC Milan: Formacionet zyrtare

Teleteksti

Ish-presidenti i Real Madridit: Zidane nuk duhet shqetësuar nga Pochettino

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë