Teleteksti
Vip/Kultura

E dhimbshme: Këto janë fjalët e fundit të aktorit shqiptar para se të vdiste nga Covid-19

e-dhimbshme:-keto-jane-fjalet-e-fundit-te-aktorit-shqiptar-para-se-te-vdiste-nga-covid-19

Fjalët e fundit që Luran Ahmeti ia tha mikut të tij para se të vdiste nga COVID-19.

Aktori i njohur, Luran Ahmeti ka vdekur sot pas infektimit me COVID-19.

Miku i tij, Liridon Hetemi e ka kujtuar Ahmetin përmes një bisede të fundit që kishte zhvilluar me të para disa ditësh.

“Rregulloma bre qitë telefon te shikoj futboll se me ka ra ky covid e spo rrihet spital !Fjalet e fundit të Luran Ahmeti do vi kosove edhe do takohemi shum shpejt per caffe nuk dashti Allahu shok mu taku por ti do jesh gjithmon ne Zemrat tona Ngushllime familjes”, ka shkruar Hetemi në Facebook.

Loading...

Aktori nga Shkupi është ndarë nga jeta në moshën 46 vjeçare.

Kujtojmë se Lurani ishte pjesë e serialit “O sa mirë”, i cili luajti rolin e profesorit të Historisë. Ai ishte pjesë edhe e disa serialeve turke.

Tjera nga rubrika

Dua Lipa ‘ngrit’ temperaturat teksa pozon me të brendshme Versace

Teleteksti

Learta lajmërohet nga vendi i punës, është mbushur e tëra më dukat

Teleteksti

Melisa ka disa fjalë për Andin pasi ai u shfaq në videoklipin e këngëtares kosovare

Teleteksti

Vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit po duket si ‘loçkë’ e vërtetë sot

Teleteksti

Elita Rudi mbulohet për Ramazan, shikoni si po duket

Teleteksti

A po rikthehet si konkurrente në “Përputhen”, Tea jep përgjigjen që askush nuk e priste

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë