Teleteksti
Jetë

E dhimbshme: Ndërron jetë 21-vjeçarja, raftet e një supermarketi bien mbi njëri-tjetrin

e-dhimbshme:-nderron-jete-21-vjecarja,-raftet-e-nje-supermarketi-bien-mbi-njeri-tjetrin

Raftet e një supermarketi bien mbi njëri-tjetrin, ndërron jetë 21-vjeçarja.

Raftet e një supermarket në Brazil kanë rënë mbi njëri-tjetrin në një efekt domino, që shkaktoi vdekjen e një punonjëseje dhe plagosjen e tetë të tjerëve.

Vik.tima është identifikuar si 21-vjeçarja Elane de Olivera Rodrigues.

Ishin klientët dhe punonjësit e tjerë ata që ndihmuan në nxjerrjen e të plagosurve nga poshtë produkteve.

Loading...

Më pas, policët dhe zjarrfikësit nisën një operacion për kërkimin e personave të tjerë që mund të kishin mbetur poshtë rafteve të rrëzuara. Operacioni zgjati 11 orë dhe fatmirësisht nuk u gjetën tjera vik.tima.

Aktualisht po hetohet për shkakun e këtij aksidenti, por dyshohet se një nga makineritë që ngrenë mallra mund të ketë shkaktuar tragjedinë.

Tjera nga rubrika

Zbulohet një organ i panjohur deri më tani në kokën tonë

Teleteksti

Muajin e ardhshëm dihet nëse do të kemi këtë vit vaksinën kundër koronavirusit

Teleteksti

Nesër ndryshon ora

Teleteksti

Alarmi: Gjashtë deri 12 javët e ardhshme më të errëtat që nga fillimi i pandemisë

Teleteksti

Dalin detaje të reja rreth Covid-19

Teleteksti

Ndodh edhe kjo, kosovari e qet në shitje helikopterin

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë