Teleteksti
Sport

E konfirmon Drejtori sportiv i Juventusit, kjo është e ardhmja e Ronaldos

e-konfirmon-drejtori-sportiv-i-juventusit,-kjo-eshte-e-ardhmja-e-ronaldos

Paratici: E ardhmja e Ronaldos është këtu.

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka mohuar zërat se sulmuesi Cristiano Ronaldo, do largohet në verë.

Thuhet se portugezi në verë mund të largohet dhe t’i bashkohet gjigantit francez, PSG, transmeton lajmi.

Por, Paratici është i sigurt se e ardhmja e lojtarit është në Torino.

Loading...

“Mund t’iu sigurojë se e ardhmja e Cristiano Ronaldos është këtu të Juventusi. Nuk i japim shumë vëmendje spekulimeve, ka shumë lajme çdo ditë”, u shpreh ai.

Mbetet të shihet për të ardhmen e CR7, meqenëse edhe ish klubi, Manchester United ka interesim.

Tjera nga rubrika

Skudra shumë e njohur e do Eriksenin në afatin e janarit

Teleteksti

Dzeko flet pas shërimit nga koronavirusi

Teleteksti

Reali merr lajmin e keq para ndeshjes me Interit

Teleteksti

Vdes kapiteni legjendar i Man Utd

Teleteksti

Giroud befason me klubin e ri

Teleteksti

Ylli i madh afër rinovimit të kontratës me Romën

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë