Teleteksti
Vip/Kultura

E mbajnë lidhjet të fshehtë, por Melisa dhe Andi u kapën sërish bashkë

e-mbajne-lidhjet-te-fshehte,-por-melisa-dhe-andi-u-kapen-serish-bashke

Andi dhe Melisa kapen sërish mat bashkë.

U bë një kohë e gjatë që në rrjet përflitet se Andi dhe Melisa janë në një lidhje dashurie.

Dyshja janë fotografuar shpesh së bashku, madje fansat kanë kapur detaje nga më të ndryshmet.

Megjithatë, si Andi ashtu dhe Melisa i kanë mohuar këto thashetheme, duke deklaruar se janë beqarë.

Loading...

Së fundmi, dy ish-konkurrentët e “Përputhen” janë kapur sërish mat dhe këtë herë, fotoja sikur i thotë të gjitha.

Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku. “Iconstyle” ka publikuar një foto të dyshes.

Tjera nga rubrika

Dua Lipa ‘ngrit’ temperaturat teksa pozon me të brendshme Versace

Teleteksti

Learta lajmërohet nga vendi i punës, është mbushur e tëra më dukat

Teleteksti

Melisa ka disa fjalë për Andin pasi ai u shfaq në videoklipin e këngëtares kosovare

Teleteksti

Vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit po duket si ‘loçkë’ e vërtetë sot

Teleteksti

Elita Rudi mbulohet për Ramazan, shikoni si po duket

Teleteksti

A po rikthehet si konkurrente në “Përputhen”, Tea jep përgjigjen që askush nuk e priste

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë