Teleteksti
Vip/Kultura

E pranon më në fund Jasmina: Jam dashuruar në këtë mashkull

e-pranon-me-ne-fund-jasmina:-jam-dashuruar-ne-kete-mashkull

Afrimiteti mes Jasminës dhe Andit është vënë re që kur Jasmina u bë pjesë e programit.

Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në “Për’puthen Prime” të javës së kaluar, para se të diskutonte me Mevlanin, Jasmina çohet dhe papritur puth Andin.

Ndërsa ishte Andi që i dhuroi puthjen në buzë dhe më pas një orë me rërë Jasminës.

Sot, në një story në Instagram teksa tregonte disa produkte, Jasmina shkruan “Ngaqë u dashurova, kam harruar ta ndaj me ju, sorry”.

Loading...

Mbetet për t’u parë në vazhdim sa e vërtetë është kjo deklaratë e saj dhe nëse çifti do të dalë i përputhur nga emisioni.

Tjera nga rubrika

Elita me vajzën kthehen në shtëpi, iu bë kjo pritje madhështore

Teleteksti

Gëzimja del në rrugë e veshur me komplete, po duket një zonjë e vërtetë

Teleteksti

Ky grim e bëri Leonora Jakupin të duket tamam si kukull

Teleteksti

Kanye West nuk e largon akoma unazën e martesës as pas ndarjes nga Kimi

Teleteksti

E mbajnë lidhjet të fshehtë, por Melisa dhe Andi u kapën sërish bashkë

Teleteksti

Pas lindjes së vajzës, Elita vjen me disa fjalë shumë emocionuese

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë