Teleteksti
Teleteksti TV

Edhe një telefon tjetër i palosshëm nga Samsung? Thashethemet vazhdojnë të shpërndahen më shumë e më shumë

edhe-nje-telefon-tjeter-i-palosshem-nga-samsung?-thashethemet-vazhdojne-te-shperndahen-me-shume-e-me-shume

Samsung është raportuar të jetë duke punuar në një telefon të ri që mund të paloset, ka raportuar 9th5Google.

Informacioni i parë për pajisjen e re e ka përshkruar atë si një pajisje e pazakontë që mund të paloset 2 herë dhe gjithashtu është thënë se mund të dal në treg shumë shpejtë, transmeton lajmi.net.

Mendohet se do të dali në treg rreth fundit të këtij viti. Ky telefon mund të bëhet i treti nga seria e telefonave të palosshëm të Samsung, të cilët të gjithë do të kenë përditësime këtë vit gjithashtu.

Dizajni i pajisjes së re nuk ka përfunduar akoma por mendohet se do të ketë një sipërfaqe 16:9  ose 18:9.

Loading...

Pajisjet e palosshme nuk janë diçka e re. Prototipi i parë ishte nga kompania kineze Xiaomi, por kompania vendosi që të përdor dizajnin e Galaxy Fold për dizajnin përfundimtarë.

Samsung nuk ka komentuar asgjë rreth një telefoni të ri, por burimet besojnë se informatat janë shumë të sigurta. Me sa duket, mbetet të shihet rreth fundit të vitit. /Lajmi.net/

Tjera nga rubrika

Facebook nis promovimin e vaksinës në platformë sociale, për të shtyrë përdoruesit të vaksinohen

Teleteksti

Kush i ka shpikur Emoji-t dhe kur u bë zbulimi ityre?

Teleteksti

Facebook merr vendim – Duke nisur nga e hëna, do t’i themi “lamtumirë” rrjetit social Instagram!

Teleteksti

Instagram vjen me një azhurnim të ri – Një përqindje e vogël e përdoruesve janë duke testuar opsionin e ri

Teleteksti

Elon Musk thotë se tani njerëzit mund të blejnë Tesla duke përdorur  Bitcoin

Teleteksti

I HUMBUR ËSHTË AI QË E HARRON ALLAHUN

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë