Teleteksti
Vip/Kultura

Elegante dhe seksi, kjo është Angela

elegante-dhe-seksi,-kjo-eshte-angela

E veshur me një fustan elegant

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini nuk i ka ndalur provokimet në rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare sonte është paraqitur e veshur me një fustan elegant, por që i tregon asetet e saj.
Ajo shfaq gjoksin e saj gjigant por tregon edhe këmbët.

“Prodhim Shkodre”, ka shkruar bukuroshja shqiptare poshtë këtyre fotove.

Loading...

Tjera nga rubrika

Një mama seksi si Arbenita Ismaili

Teleteksti

Vjollca Haxhiu shokon me dukjen – sa shumë qenka plakur

Teleteksti

Mozzik-ut nuk do t’i pëlqejë veprimi i fundit i Loredanës

Teleteksti

Tea nuk i ndahet këtij djaloshit – tani ka shkuar edhe në Dubai me të

Teleteksti

Xhemi Shehu e konfirmon se përse është mami më e bukur shqiptare

Teleteksti

Si ka mundësi që kaq bukur është veshur nusja e Elvis Naçit për Bajram

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë