Teleteksti
Vip/Kultura

Elita me vajzën kthehen në shtëpi, iu bë kjo pritje madhështore

elita-me-vajzen-kthehen-ne-shtepi,-iu-be-kjo-pritje-madheshtore

Elita është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo tani u bë nënë e një vajze, shkruan ORAinfo.

Bota është emri i zgjedhur nga ta për vajzën e tyre.

E sot Elita e Bota janë kthyer në shtëpi ku iu bë një pritje madhështore./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Learta lajmërohet nga vendi i punës, është mbushur e tëra më dukat

Teleteksti

Melisa ka disa fjalë për Andin pasi ai u shfaq në videoklipin e këngëtares kosovare

Teleteksti

Vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit po duket si ‘loçkë’ e vërtetë sot

Teleteksti

Elita Rudi mbulohet për Ramazan, shikoni si po duket

Teleteksti

A po rikthehet si konkurrente në “Përputhen”, Tea jep përgjigjen që askush nuk e priste

Teleteksti

Mevlani ia shpreh publikisht dashurinë, ky është reagimi i Ledianës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë