Teleteksti
Vip/Kultura

Emocionohet Sara, publikon këtë kujtim me Ledrin

emocionohet-sara,-publikon-kete-kujtim-me-ledrin

Sara Hoxha është tashmë një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të pare dhe gjatë kësaj kohe e gjejmë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një imazh të disa muajve më parë me Ledrin.

Loading...

Sara po bëhet nostalgjike teksa po pret të lindë vajzën./ORAinfo/

Tjera nga rubrika

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus

Teleteksti

Adelina rregullohet për të dalë në qytet, por çudit të gjithë me këtë detaj

Teleteksti

Rona Nishliu bëhet nënë për herë të dytë

Teleteksti

Majlinda ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

Teleteksti

Duda Balje sapo doli nga frizerja, kaq mirë po i rri frizura dhe grimi i rëndë

Teleteksti

Kaq shumë e duan njëra-tjetrën, Kaltrina publikon pamjet më të bukura të dy vajzave të saj

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë