Teleteksti
Vip/Kultura

Engji pranoi një dhuratë shumë të ҫmuar, do ta ëndërronte secila femër

engji-pranoi-nje-dhurate-shume-te-ҫmuar,-do-ta-enderronte-secila-femer

Engji vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se pranoi si dhuratë një varëse shumë të ҫmuar./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Majku e merr djalin në shtëpi, ju ‘shkrin’ me këtë imazh

Teleteksti

Labi feston ditëlindjen, Shkurte Gashi vjen me urimin më të veçantë

Teleteksti

Në 14-vjetorin e martesës, Dauti dhe Lola publikojnë foton më të bukur

Teleteksti

Labi sot feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Teleteksti

Ribashkohen Loredana e Mozzik, kështu shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

Teleteksti

Mbesa e Remzies u bë 7 muajshe, shikoni postimin emocionues të Gëzimes

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë

Engji pranoi një dhuratë shumë të ҫmuar, do ta ëndërronte secila femër

nga Teleteksti koha e leximit: <1 min