Teleteksti
Vip/Kultura

Era shfaqet me një video interesante

era-shfaqet-me-nje-video-interesante

Era kishte bërë disa fotografi ku kishte censuruar

Era Istrefi ka vazhduar të jetë aktive nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja e hitit “Bonbon” me të cilin preki majat e muzikës ndërkombëtare, është shfaqur sot me një video selfie, e ku edhe në të ajo tregon gjoksin e saj dhe belin e saj.

Kujtojmë se para disa dite, Era kishte bërë disa fotografi ku kishte censuruar disa nga fotot e saj, e ku kishte pozuar pa jelek

Loading...

Era pritet që këtë vit të sjellë këngë të reja pasi që ajo është parë disa herë në studio duke incizuar të tilla

Tjera nga rubrika

Një mama seksi si Arbenita Ismaili

Teleteksti

Vjollca Haxhiu shokon me dukjen – sa shumë qenka plakur

Teleteksti

Mozzik-ut nuk do t’i pëlqejë veprimi i fundit i Loredanës

Teleteksti

Tea nuk i ndahet këtij djaloshit – tani ka shkuar edhe në Dubai me të

Teleteksti

Xhemi Shehu e konfirmon se përse është mami më e bukur shqiptare

Teleteksti

Si ka mundësi që kaq bukur është veshur nusja e Elvis Naçit për Bajram

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë