Teleteksti
Auto&Tech

Facebooku dhe Instagrami bien nga sistemi

facebooku-dhe-instagrami-bien-nga-sistemi

Bien nga sistemi Facebooku dhe Instagrami.

Facebooku dhe Instagrami kanë rënë nga sistemi për pak minuta, kanë raportuar mijëra përdorues të këtyre rrjeteve sociale në Downdetector.

Përdoruesit janë ankuar se Facebooku dhe Instagrami nuk po u hapen fare.

Ende nuk dihen arsyet pse ka ndodhur një gjë e tillë.

Loading...

Tjera nga rubrika

Ky është mikroçipi më i vogël dhe më i fuqishëm në botë

Teleteksti

Netflix pranon shtetësinë e Kosovës

Teleteksti

Kjo është mënyra e duhur për të dezinfektuar telefonin tuaj

Teleteksti

Audi njofton për tërheqjen e 150 mijë vetura

Teleteksti

Zbulohen risit e Iphone 13, lansohet në shtator

Teleteksti

Çfarë u ndodhi aplikacioneve më të përdorura në të gjithë botën, WhatsApp & Instagram s’funksionuan

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë