Teleteksti
Vip/Kultura

Femra më e bukur në botë është shtatzënë, do të befasoheni me pamjen e saj

femra-me-e-bukur-ne-bote-eshte-shtatzene,-do-te-befasoheni-me-pamjen-e-saj

Shtatzënia e ka bërë edhe më të bukur një nga femrat më të bukura në botë.

E njohur si njëra nga femrat më të bukura në botë, amerikanja Emily Ratajkowski, është parë dje në një dalje në New York.

Pak javë para lindjes, Emily ka ndryshuar shumë në dukje.

Emily zgjodhi xhinse të grisura me stil që ishin paksa të gjera dhe një palë atlete të bardha për rehati.

Loading...

Emily ka vendosur që gjininë e bebes të mbajë enigmatike.

Tjera nga rubrika

Elita me vajzën kthehen në shtëpi, iu bë kjo pritje madhështore

Teleteksti

Gëzimja del në rrugë e veshur me komplete, po duket një zonjë e vërtetë

Teleteksti

Ky grim e bëri Leonora Jakupin të duket tamam si kukull

Teleteksti

Kanye West nuk e largon akoma unazën e martesës as pas ndarjes nga Kimi

Teleteksti

E mbajnë lidhjet të fshehtë, por Melisa dhe Andi u kapën sërish bashkë

Teleteksti

Pas lindjes së vajzës, Elita vjen me disa fjalë shumë emocionuese

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë