Teleteksti
Vip/Kultura

Flet për herë të parë gruaja e Mc Kreshës, tregon gjininë e foshnjës

flet-per-here-te-pare-gruaja-e-mc-kreshes,-tregon-gjinine-e-foshnjes

Mc Kresha së shpejti do të bëhet baba.

Reperi shumë i dashur për publikun Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina Shehu, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Loading...

Lajmi i ëmbël u mësua gjatë dasmës së tyre ku Erzina u fotografua me barkun e rrumbullakosur.

Pas dasmës çifti e konfirmoi se së shpejti do bëhen prindër dhe Erzina publikon shpesh foto me barkun e rrumbullakosur.

Ditën e sotme bashkëshortja e reperit ka zbuluar se ata do bëhen me vajzë. “Po i shoh të gjitha mesazhet që më kanë ardhur dhe një falenderim i madh shkon për të gjithë ju. Gjinia e bebit tim është vajzë”, shkruan Erzina.

Loading...

Tjera nga rubrika

Me fustan të zi e të ngushtë, Adelina ekspozon linjat e saj bombastike

Teleteksti

Egzona pranon një dhuratë shumë të veҫantë për tre fëmijët e saj, do ta dëshironte secila nënë

Teleteksti

Arta Nitaj shfaqet me një stil krejt ndryshe, do të befasoheni kur ta shihni

Teleteksti

Blerona na prezanton me fustanin e radhës në trupin e saj si peshk

Teleteksti

Kunata e Motrave Mustafa ka dal me shoqe, por shikoni në ҫfarë gjendje i ka flokët

Teleteksti

Ҫika e Shkurtës nuk gatuan vet, na tregon se ҫka po ha për darkë

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë