Teleteksti
Sport

Futbollisti i Atalantas vdes nga kanceri

futbollisti-i-atalantas-vdes-nga-kanceri

Pas një beteje të gjatë kundër kancerit, futbollisti i Atalantas, Willy Ta Bi ndërroi jetë në moshën 21 vjeç këtë mëngjes.

Ish kampioni Primavera nga Bregu i Fildishtë vdiq nga kanceri që i kishte sulmuar mëlçinë.

Në muajt e fundit, mesfushori i ri ishte kthyer në vendlindjen e tij.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi italian përmes profilit të tyre në rrjetin social, Twitter.

Loading...

The post Futbollisti i Atalantas vdes nga kanceri appeared first on Ballkani.info.

Tjera nga rubrika

Humbja nuk është në fjalorin e Tuchel, Chelsea triumfon edhe ndaj Evertonit

Teleteksti

8 Marsi sjell kandidaturën e një gruaje për presidente të Komitetit Olimpik

Teleteksti

Simeone: S’e di çka mendonin ata që thoshin se ne do ta fitojmë La Ligën me 20 pikë epërsi

Teleteksti

All-Star Game: Ekipi i LeBron e mposht ekipin e Durant, Antetokounmpo zgjidhet MVP

Teleteksti

Tahiri me normë olimpike edhe në sllallom, i mjafton vendi i 40-të

Teleteksti

Bayern Munich dhe Liverpool në garë për mbrojtësin e Napolit

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë