Teleteksti
Vip/Kultura

Gëzimja del në rrugë e veshur me komplete, po duket një zonjë e vërtetë

gezimja-del-ne-rruge-e-veshur-me-komplete,-po-duket-nje-zonje-e-vertete

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me komplete dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Tjera nga rubrika

Learta lajmërohet nga vendi i punës, është mbushur e tëra më dukat

Teleteksti

Melisa ka disa fjalë për Andin pasi ai u shfaq në videoklipin e këngëtares kosovare

Teleteksti

Vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit po duket si ‘loçkë’ e vërtetë sot

Teleteksti

Elita Rudi mbulohet për Ramazan, shikoni si po duket

Teleteksti

A po rikthehet si konkurrente në “Përputhen”, Tea jep përgjigjen që askush nuk e priste

Teleteksti

Mevlani ia shpreh publikisht dashurinë, ky është reagimi i Ledianës

Teleteksti
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë