Teleteksti
Kronika

Gjilan: Sulmon fizikisht të dashurën

Gjilan: Sulmon fizikisht të dashurën

Në Gjilan është arrestuar një person, pasi siç njofton policia, për shkak të një mosmarrëveshjeje e ka kanosur dhe e ka sulmuar fizikisht viktimën femër, me të cilën ishte në lidhje dashurie.

Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Tjera nga rubrika

Arrestohet polici i cili vodhi armë e motosharra nga dhoma e dëshmive

Teleteksti.com

Zubin Potok: Polici serb vjedh armë nga dhoma e dëshmive

Teleteksti.com

Gjilan: Dënohet 3 vjet burg dhe 3 mijë euro gjobë për blerje dhe shitje të narkotikëve

Teleteksti.com

SHKK-ja ia pezullon lejen e punës një të burgosuri që s’u gjet në vend pune

Teleteksti.com

Policia e Kosovës arreston 33 persona

Teleteksti.com

Një 18 vjeçar gjendet pa shenja jete, në Prizren

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë