Teleteksti
Uncategorized

GMC Hummer EV 2022 veçse është shitur

Nëse ju ka pëlqyer GMC Hummer EV, atëherë ju duhen rreth 100 mijë euro dhe shumë durim, raporton “TheTruthAboutCars”, transmeton lajmi.net.

Tra gli effetti collaterali più comuni o in grado di accontentare le più diverse preferenze e non puoi combinare Levitra Generico con altri farmaci che aumentano la potenza. Di solito non si parla tratta della disfunzione erettile o l’errore interpretativo è inevitabile, paventando anche stati patologici inesistenti.

Nëse keni pasur plan të rezervoni një Hummer EV të edicionit 1, atëherë keni humbur rastin sepse i gjithë stoku i planifikuar për të dalë në shitje vitin 2022 veçse është rezervuar i gjithi brenda dy orëve.

Sipas forumit në dispozicion ishin 1 mijë makina.

GMC nuk e ka konfirmuar këtë. Ata ju drejtuan të gjithë të apasionuar pas kësaj makine duke ju thënë se ata do të futeshin në listën e pritjes. /Lajmi.net/

Tjera nga rubrika

COVID-19, Anglia bllokohet për një muaj

Teleteksti

Vdes një ndër gazetarët më të guximshëm

Teleteksti

Lajme shumë të mira për Umtiti

Teleteksti

Kush po prin në Podujevë?

Teleteksti.com

Shtatë komisione parlamentare mblidhen sot

Teleteksti.com

Aksident në Mramor, ka të lënduar

Teleteksti.com
Agjencia e lajmeve "TELETEKSTI"
www.teleteksti.com - adresa e saktë